• 1
  • 2
RSS

Dzień 2 (7 czerwca 2016)
Wtorkowy poranek powitał uczestników warsztatów arteterapii w DPT w Radziejowicach śpiewem ptaków, słońcem i mocno orzeźwiającym powietrzem.
Wieczorne ognisko przyczyniło się do integracji kursantów, więc dzień rozpoczęli wszyscy z werwą, energią i zapałem zarówno do pysznego śniadania w pałacowej jadalni, jak i pracy w swoich warsztatowych zespołach.
„Skończyły się żarty” w grupie malarskiej. Pod czujnym p. A. Laska adepci pędzla doskonalili swoje umiejętności przechodząc z farb akwarelowych na akrylowe. Zajmowano się przede wszystkim szukaniem inspiracji w „martwej naturze”. Kursanci sami ustawili swoje „obiekty” złożone z ciętych kwiatów, serwet, świeżych owoców i warzyw. Skupieni na malarskiej pracy nawet nie zauważyli „podglądających” ich adeptów z grupy fotograficznej, którzy szukając nowych wyzwań zawitali do pracowni artystycznej i z pasją oddali się fotografowaniu.
Grupa fotograficzna doskonaliła dzisiaj swój poziom wiedzy w zakresie możliwości technicznych współczesnych aparatów cyfrowych, a następnie podążyła ze swoimi instruktorami w plener. Grupę, poza stałą kadrą, wspierał dzisiaj swą wielką wiedzą i doświadczeniem p. Paweł Jancewicz – dyrektor Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie.
Poza indywidualnymi sesjami z psychologami, na które można umówić się w każdej chwili, po kolacji odbyła się grupowa sesja relaksacyjna, przeprowadzona przez panie Beatę Pępkowską i Martę Czerską z RWPP w Krakowie. Z przyjemnością wzięli w niej udział zarówno wszyscy kursanci, jak i kadra dydaktyczna.
Pełni wrażeń i pozytywnej energii, uczestnicy warsztatów „Pejzaże Radziejowickie” wraz z kadrą instruktorską i kierowniczą omówili jeszcze szczegółowo organizację wycieczki do Warszawy, zaplanowanej na dzień jutrzejszy.

dzien2a
Pobierz obraz
dzien2b
Pobierz obraz
dzien2c
Pobierz obraz
dzien2d
Pobierz obraz
dzien2e
Pobierz obraz
dzien2f
Pobierz obraz
dzien2g
Pobierz obraz
dzien2h
Pobierz obraz
dzien2i
Pobierz obraz
dzien2j
Pobierz obraz
dzien2m
Pobierz obraz
dzien2n
Pobierz obraz
dzien2o
Pobierz obraz
dzien2p
Pobierz obraz
dzien2r
Pobierz obraz
dzien2s
Pobierz obraz
 
 
Powered by Phoca Gallery
 

Licznik Odwiedzin

468940
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
15
109
268
465026
5605
7740
468940

Your IP: 3.82.51.133
2018-12-19 00:22