• 1
  • 2
RSS

Dzień 4 (9 czerwca 2016)
Niestety, brak rechotu żab nie był przypadkowy. W nocy padał deszcz, a rano nad Radziejowicami zawisły ciężkie, deszczowe chmury.
Pogoda nie była jednak w stanie odciągnąć uczestników warsztatów od rozwijania swoich pasji malarsko – fotograficznych.
Decyzją p. A. Laska, kursanci z grupy malarskiej doskonalili swoje umiejętności poprzez przenoszenie techniką olejną martwej natury na blateramy. Mimo, że dla niektórych był to pierwszy kontakt z farbami olejnymi, to w ocenie prowadzącego zajęcia, na pewno nie brakowało im zapału, a i umiejętności – przynajmniej jak na pierwszy raz – były całkiem wysokie.
Z kolei instruktorzy grupy fotograficznej - panowie Maciej Jancewicz oraz Rafał Siderski, postanowili ten poranek wykorzystać do omówienia zdjęć wykonanych do tej pory. Zwracano szczególną uwagę na kadrowanie oraz poziom naświetlenia ekspozycji. Po obiedzie pogoda poprawiła się i wszyscy członkowie tej grupy ponownie wyszli z aparatami fotograficznymi w teren, szukać nowych ujęć.
Podczas kolacji, z okazji urodzin, kadra dydaktyczna oraz kursanci złożyli życzenia p. M. Jancewiczowi i odśpiewali tradycyjne „Sto lat”.
W dniu dzisiejszym, wizytę w Radziejowicach złożył Janusz Raczy – z zespołu wsparcia weteranów w Centrum Weterana, stwarzając tym samym wszystkim uczestnikom warsztatów możliwość przekazania uwag dotyczących funkcjonowania systemu pomocy żołnierzom wracającym z misji i ich rodzinom.
Pełne gwiazd, bezchmurne niebo daje nadzieję, że jutro od samego rana zarówno „fotografowie”, jak i „malarze” będą mogli ruszyć w plener.

Dzien4a
Pobierz obraz
Dzien4b
Pobierz obraz
Dzien4c
Pobierz obraz
Dzien4d
Pobierz obraz
Dzien4e
Pobierz obraz
Dzien4f
Pobierz obraz
Dzien4g
Pobierz obraz
Dzien4h
Pobierz obraz
Dzien4i
Pobierz obraz
 
 
Powered by Phoca Gallery
 

Licznik Odwiedzin

468937
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
12
109
265
465026
5602
7740
468937

Your IP: 3.82.51.133
2018-12-19 00:22