• 1
  • 2
RSS

Dzień 6 (11 czerwca 2016)
Dzisiaj pogoda była dla uczestników warsztatów bardziej łaskawa. Orzeźwiający poranek powitał nas pięknym słońcem i temperaturą ok. 12°C.
Zapowiadało to możliwość wyjścia grupy malarskiej w plener. Tymczasem zbliżające się zakończenie warsztatów spowodowało konieczność „podsuszenia” prac rozpoczętych techniką olejną, celem kontynuacji pracy nad nimi. Do tego wręcz idealnie posłużyło ostro świecące słońce. Zrezygnowano jednak z wyjścia poza pracownię, ze względu na stosunkowo niską temperaturę – gdy zaszło słońce spadała ona nawet do 17°.
Korzystając z weekendu niektórych uczestników warsztatów odwiedzili najbliżsi. Część spośród nich dołączyła do grupy malarskiej, gdzie prowadzący zajęcia p. Andrzej Lasek udzielił im wielu cennych wskazówek.
Tymczasem, członkowie grupy fotograficznej, zgodnie z planem, wyjechali do Warszawy, gdzie korzystając z bogatego wyposażenia Akademii Fotograficznej w Pałacu Kultury i Nauki, pod czujnym okiem instruktora – p. Dawida Markoffa, rozpoczęli obróbkę komputerową wykonanych zdjęć. W związku z tym, że prace przebiegły sprawniej niż oczekiwano, wykorzystując słoneczną pogodę, w poszukiwaniu nowych obiektów, „fotografowie” udali się na Cmentarz Powązkowski. Oddali tam hołd ofiarom Katastrofy Smoleńskiej w 2010 roku, zapalając znicz pod ich pomnikiem.
Korzystając z pobytu w Pałacu Kultury i Nauki, jeden z członków grupy fotograficznej – Michał Paćko, bez specjalistycznego przygotowania, wziął udział w „Biegu Tyma” pokonując dystans 30 pięter. Kibicujący mu koledzy z warsztatów, twierdzą, że nie miał nawet zadyszki - gratulujemy kondycji ! Michał pokonał ten morderczy dystans w „czapeczce” Fundacji NIKT NIE ZOSTAJE.
Po kolacji, znaczna część uczestników warsztatów zakończyła dzień przy spontanicznie zorganizowanym ognisku.

Dzien6a
Pobierz obraz
dzien6b
Pobierz obraz
dzien6c
Pobierz obraz
dzien6d
Pobierz obraz
dzien6e
Pobierz obraz
dzien6f
Pobierz obraz
dzien6g
Pobierz obraz
dzien6h
Pobierz obraz
dzien6i
Pobierz obraz
dzien6j
Pobierz obraz
dzien6k
Pobierz obraz
dzien6l
Pobierz obraz
dzien6m
Pobierz obraz
dzien6n
Pobierz obraz
dzien6o
Pobierz obraz
dzien6p
Pobierz obraz
 
 
Powered by Phoca Gallery
 

Licznik Odwiedzin

468938
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
13
109
266
465026
5603
7740
468938

Your IP: 3.82.51.133
2018-12-19 00:22